Vega встановила систему мобільного зв'язку для будівлі ЦУМу


Vega встановила систему мобільного зв'язку для будівлі ЦУМу

Телекомунікаційна група Vega встановила в Київському ЦУМі систему для забезпечення покриття стільникового зв’язку всередині будівель (Indoor Broadcast System – IBS). Виробник устаткування – компанія Huawei, лідер телеком-рішень. Система дозволить відвідувачам торгового центру користуватися якісним мобільним зв’язком в будь-якій точці будівлі, включаючи підземний паркінг.

У будівлі ЦУМу використовується активна розподілена антенна система. Вона забезпечує широкосмугову передачу даних декількох операторів зв’язку, що працюють в різних стандартах і частотних діапазонах. Покриття забезпечать близько 200 антен, розташованих на всіх десяти поверхах будівлі.

Indoor системи сьогодні працюють у багатьох українських торгових і бізнес-центрах, стадіонах, а також київському метрополітені. Vega пропонує рівні і фінансово вигідні умови для всіх операторів мобільного зв’язку. Вартість користування IBS нижча, ніж оренда площі під базову станцію в центрі міста. Вона включає в себе вартість доступу до IBS, обслуговування системи, оренду місця для обладнання оператора і електроживлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua