0 800 307 555
0 800 307 555

У ПриватБанку вилучають готівку з відділення на Хрещатику


У ПриватБанку вилучають готівку з відділення на Хрещатику

Сьогодні, 3 листопада, державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Головного теруправління в Києві в рамках зведеного виконання виконавчого провадження про стягнення з ПриватБанку на користь кримських вкладників Сажневої Н.В. і ТОВ «Брівер» 7 млн 376 тис. 743,31 грн проводить незаконні дії з опису та вилучення грошових коштів в касі перерахунку VIP-центру ПриватБанку, за адресою Київ, вул. Хрещатик, 46-а, йдеться в повідомленні прес-служби ПриватБанку.

«Кошти, які ДВС намагається описати та вилучити в касі перерахунку, не належать банку, а належать його клієнтам, що також суперечить нормам закону «Про виконавче провадження». Такі дії ДВС були незаконні, тому що виконавче провадження повинно бути відкритим за місцезнаходженням юридичної особи-боржника в Дніпрі у Відділі примусового виконання рішень Головного теруправління Дніпропетровської області», – пояснили те, що відбувається, в ПриватБанку.

Раніше дане виконавче провадження вже відкривалося в Києві і за постановою начальника Відділу примусового виконання Києва передавалося до Відділу примусового виконання Дніпра. Така передача була оскаржена Сажневою Н. В. в Деснянському районному суді Києва, який 21 вересня виніс негативну для банку ухвалу.

На підставі вищевказаної ухвали відбулася незаконна передача виконавчого провадження з Дніпра назад до Києва, незважаючи на те, що ухвала банком оскаржена в апеляційному порядку, про що 27 жовтня до Відділу Києва передано заяву з додатком ухвали апеляційного суду Києва від 26 жовтня у справі №754/6373/16-ц про відкриття апеляційного провадження. Засідання в суді апеляційної інстанції призначене на 9 листопада на 10:00 (суддя Українець Л.Д.).

«Крім того, діє ухвала Індустріального районного суду Дніпра від 21 березня усправі №202/1828/16-ц про заборону Державній виконавчій службі і її правонаступникам здійснювати будь-яке стягнення щодо ПриватБанку. Всі виконавчі дії державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Головного теруправління в Києві оскаржені банком в судовому порядку до Дніпропетровського окружного адміністративного суду, відкриті провадження, призначені судові засідання», – кажуть в банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua