Прибуток і виручка Facebook перевершили прогнози 6-й квартал поспіль


Прибуток і виручка Facebook перевершили прогнози 6-й квартал поспіль

Американська Facebook Inc., якій належить найбільша у світі соціальна мережа, збільшила чистий прибуток у третьому кварталі в 2,7 рази завдяки зростанню доходів від реклами.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток в липні-вересні склав $2,379 млрд, або $0,82 у розрахунку на акцію, порівняно з $896 млн, або $0,31 на акцію, за аналогічний період 2015 року.

Прибуток без урахування разових факторів піднявся до $1,09 на акцію з $0,57 на акцію.

Виручка збільшилася на 56% – до $7,011 млрд проти $4,501 млрд роком раніше.

Аналітики, опитані Thomson Reuters, у середньому оцінювали скоригований прибуток компанії на рівні $0,97 на акцію при виручці в $6,92 млрд Таким чином, обидва показники перевершили очікування ринку за підсумками шостого кварталу поспіль.

Доходи Facebook від реклами зросли в минулому кварталі на 59% і досягли $6,816 млрд, повідомляється у звітності. Близько 84% виручки від реклами компанія отримала з мобільних пристроїв у порівнянні з 78% рік тому і таким же рівнем у другому кварталі поточного року.

Кількість активних користувачів соцмережі (активність облікового запису не рідше одного разу на місяць) до кінця вересня зросла на 16% – до 1,79 млрд, а кількість користувачів, активних щодня, – на 17%, до 1,18 млрд.

Сукупні витрати Facebook в третьому кварталі зросли на 28% – до $3,889 млрд.

Капіталізація компанії з початку поточного року зросла на 22% і перевищує $371 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua