Прибуток найбільшої китайської інтернет-компанії зменшився в 3,5 разу


Прибуток найбільшої китайської інтернет-компанії зменшився в 3,5 разу

Чистий прибуток найбільшої китайської інтернет-компанії Alibaba за підсумками першого півріччя 2016-2017 фінансового року (завершився 30 вересня) скоротився в 3,5 разу в річному вираженні і склав 2,275 мільярда доларів, говориться в прес-релізі компанії.

Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну звичайну акцію, склав 5,91 юаня, або 0,89 долара, проти 20,81 юаня за підсумками аналогічного періоду 2015-2016 фінансового року. Виручка Alibaba склала 9,9 мільярда доларів, що на 57% вище показника за перше півріччя минулого фінроку.

Чистий прибуток компанії в другому кварталі фінроку зменшився в річному вираженні більш ніж в три рази, до 1,143 мільярда доларів. Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну звичайну акцію, склав 2,97 юаня, або 0,45 долара, проти 8,87 юаня в аналогічному періоді роком раніше.

Квартальна виручка в звітному періоді підскочила на 55%, досягнувши 5,1 мільярда доларів, або 34,2 мільярда юанів, в той час як аналітики, опитані агентством Рейтер, в середньому очікували показник на рівні 33,9 мільярда юанів. На цьому тлі станом на середину дня акції Alibaba на предторгах дорожчали на 2,55%.

Alibaba, що спеціалізується на електронній комерції, була заснована Джеком Ма в 1999 році. Її користувачам доступний сервіс, який комбінує окремі функції eBay, Amazon і PayPal. Крім онлайн-рітейлу, компанія розвиває платіжну систему Alipay.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua