0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Альфа-Груп змінила керівництво Укрсоцбанку


Альфа-Груп змінила керівництво Укрсоцбанку

Позачергові збори акціонерів Укрсоцбанку 31 жовтня достроково припинили повноваження членів наглядової ради, яка формувалася попереднім власником – групою UniCredit. І сформували нову спостережну раду.

Укрсоцбанк заповнив три вільні вакансії топ-менеджерами з Альфа-банку.

Фінансовим директором, членом правління став Сергій Єрмаков, який з 5 січня 2015 року працював віце-президентом Альфа-банку.

Директором центру роздрібного бізнесу, членом правління став Артур Атанов, який з 26 серпня 2014 року по 4 травня 2016 року працював директором роздрібного бізнесу Альфа-банку (після чого працював директором роздрібного бізнесу Укрсоцбанку).

Членом правління також став Ростислав Матяш, який з 28 травня 2014 року працював членом правління Альфа-банку.

Припинено повноваження голови наглядової ради Гаральд Вертнега, його членів – Карло Вівальді, Юрген Кулльнітт, Доріс Томанек, а також двох незалежних членів наглядової ради – Лоренцо Джанотті і Бенедетто Наварра. Двоє з них увійшли до оновленої наглядової ради.

Більшість членів наглядової ради сформовані представниками Альфа-Груп.

Незалежними директорами (незалежний член наглядової ради) стали член ради директорів Letterone Investment Holdings S.A (Люксембург) Петр Авен і член наглядової ради ЗАТ “Альфа-Банк” (Білорусь) Ільдар Каримов, член ради директорів ABH Ukraine Ltd. Павло Назарьян, генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

У наглядову раду також увійшли два представники групи UniCredit: один як незалежний член наглядової ради – Лоренцо Джанотті, другий призначений членом наглядової ради як представник UniCredit S.A. Карло Вівальді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укрсоцбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування