ФГВФО заявляє про появу нової схеми виведення активів


ФГВФО заявляє про появу нової схеми виведення активів

ФГВФО заявляє про появу нової схеми виведення активів за допомогою реєстру прав власності на нерухомість.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фонду.

Суть схеми полягає в тому, що на основі фіктивних документів змінюється тип раніше переданого в заставу майна з “рухомого” на “нерухоме”.

“Шахраї підробляють і створюють фіктивні пакети документів, які без належної перевірки стають формальною підставою для реєстрації нотаріусом права власності на, так би мовити, новостворені об’єкти. Потім вони відчужуються або передаються в іпотеку за кредитом іншого банку”, – пояснює фонд.

Як приклад фонд наводить історію, коли банком “Надра” в грудні 2012 року був укладений кредитний договір з ТОВРГК”, непогашена заборгованість за яким тепер становить 76,9 млн гривень.

В забезпечення кредиту ТОВРГК” (позичальник) і ТОВ “Рокитнянський гранітний кар’єр” (майновий поручитель) уклали відповідні договори застави рухомого і нерухомого майна.

Майно було розташоване за адресою: Київська область, Рокитнянський район, с. Острів, вул. Садова, 2/1.

Згідно з інформацією з держреєстрів, невідомі скоїли шахрайські дії із заставним майном ТОВРГК” з метою заволодіння і відчуження.

Майно незаконно переоформили на ТОВ “Таргар” з одночасною зміною типу – з “рухомого” на “нерухоме”. Потім ТОВ “Таргар” передало ці “об’єкти нерухомості” в іпотеку іншому банку в забезпечення виконання зобов’язань за кредитними договорами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
В Контексті Finance.ua
Опитування