"Альфа-Груп" завершила угоду з придбання "Укрсоцбанку"


"Альфа-Груп" завершила угоду з придбання "Укрсоцбанку"

Холдингова компанія ABH Holdings SA, що володіє “Альфа-Банком”, і UniCredit Group (UCG) оголосили про завершення операції з передачі 99,9% “Укрсоцбанку”, активу UCG в Україні, в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH в розмірі 9,9 %.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби “Альфа-Банку”.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк погодив Михайлу Фрідману, Герману Хану, Петру Авену та Олексію Кузьмичову придбання опосередкованої істотної участі в ПАТ “Укрсоцбанк” через компанію ABH Holdings S.A (Люксембург).

Це рішення 11 жовтня 2016 схвалило Правління НБУ. Зараз акціонери ABH Holdings S.A опосередковано володіють акціями “Альфа-банку” через компанію ABH Ukraine Limited.
“До погодження придбання істотної участі у “Укрсоцбанку” бенефіціарні власники підтвердили наміри виконання покладених на обидва банки зобов’язань, затверджених в програмах реструктуризації обох банків в рамках діагностики банківської системи”, – йдеться в повідомленні.
Як повідомлялося, в січні 2016 року ABH Holdings S.A. (ABHH, опосередковано володіє 100% акцій Альфа-Банку, Київ) і UniCredit Group оголосили про підписання угоди про передачу 99,8% акцій “Укрсоцбанку” в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH в розмірі 9,9%.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України 8 вересня 2016 року надав дозвіл компанії ABH Holdings S.A на придбання акцій ПАТ “Укрсоцбанк” в розмірі, що перевищує 50% голосів у вищому органі управління банку.

На сьогоднішній день кінцевим власником 99,91% акцій ПАТ “Укрсоцбанк” є компанія UniCredit S.p.A. (Італія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua