Набули чинності санкції України проти Росії


Набули чинності санкції України проти Росії

З 31 жовтня набуває чинності указ Президента України Петра Порошенка, який продовжує на рік введені раніше санкції. Також введено ще низку додаткових обмежень проти деяких юридичних і фізичних осіб.

Указ, який розширює обмеження проти Росії, Порошенко підписав ще 17 жовтня, додавши 335 фізосіб і 167 юросіб у торішній списку санкцій. Про це сказано в повідомленні Верховної Ради до указу Петра Порошенка.

Серед тих людей, проти яких введені додаткові персональні санкції (заборона на в’їзд на територію України, блокування активів, припинення фінансових операцій) – віце-прем’єр-міністр Росії Дмитро Рогозін, голова Ради Федерації Федеральних зборів Росії Валентина Матвієнко і депутат Державної Думи Федеральних зборів Росії Володимир Жириновський.

Також під санкції потрапили: заступник міністра оборони Росії Юрій Садовенко, кілька членів Ради Федерації, заступники голови Держдуми Сергій Железняк і Сергій Неверов, перший заступник командувача Чорноморським флотом Олександр Носатов і його заступники Денис Березовський та Валерій Куликов, заступник начальника Генштабу Збройних сил Росії Сергій Істраков, секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев і ще кілька російських військових.

Санкції торкнуться і засновників ряду російських банків: “Темпбанку”, банків “Россия”, “Фінансовий стандарт”, Російського національного комерційного банку, “Агроінкомбанку”, банків “Северный кредит”, “Генбанк”, “Фіа-Банк”, “БайкалБанк”, “ІС банк” і “Севастопольський морський банк”.

Серед інших осіб, проти яких введені санкції, – “міністри” Криму, ряд депутатів держради Криму і її голова Володимир Константинов, його перший заступник Костянтин Бахарев, “голови виборчих комісій” Криму і Севастополя, в.о. “Губернатора” Севастополя Дмитро Овсянніков і директори державних підприємств у Криму.

Також санкції введені проти так званих “міністрів” і їхніх заступників, “депутатів”, “суддів”, “прокурорів” самопроголошених ЛДНР, а також кількох “мерів” або “голів райадміністрацій” на окупованих територіях Донбасу

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua