Тимошенко належать 318 000 гривень та ювелірні вироби


Тимошенко належать 318 000 гривень та ювелірні вироби

Голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Верховній Раді Юлія Тимошенко задекларувала готівкові грошові кошти в розмірі 318 тис. гривень і користування 2 земельними ділянками в Київській області, а її чоловік Олександр – 270 тис. доларів і 163 тис. євро готівки в 2015 році .

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зокрема, Тимошенко вказала земельну ділянку площею 1,5 тис. кв. м як «земельну ділянку під об’єктом оренди» і ще одну земділянку площею 1 862 кв. м як «земельну ділянку біля об’єкта оренди».

Депутат задекларувала 3 пари серг з перлами і дрібними коштовними каменями, каблучку з дрібним дорогоцінним каменем, підвіску з дорогоцінним каменем, 2 намиста з перлами, каблучку з перлами і дрібним дорогоцінним камінням, а також набір з серг і каблучки з дорогоцінними каменями.

Її чоловік задекларував 2 наручних годинники.

Також він є власником компаній «Геофорс», «Фармасепт», «Проект А», «Євразійський торговий дім», «Агросоюз фенікс», «Леді Ю», «Деосепт» і «Радекс груп».

Решта відомостей в електронній декларації не відрізняються від заповненої в березні декларації, але більш конкретизовані.

Зокрема, вона зазначила, що реєстрація на квартиру в Дніпрі площею 59 кв.м помилково не скасована і житлове приміщення депутату не належить.

Чоловік задекларував 693 183 гривні доходу від Toulouse Net LP (Шотландія); 2 390 942 гривні – від Diafox Consulting Limited (Кіпр) і 119 875 гривень – від Britico Product s.r.o (Чехія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua