Насиров показав мільйони готівки, 5 квартир та "ювелірку"


Насиров показав мільйони готівки, 5 квартир та "ювелірку"

Голова Державної фіскальної служби Роман Насиров задекларував 1,160 млн доларів, 450 тисяч євро і 4,350 млн гривень готівкових коштів.

Про це йдеться в електронній декларації голови ДФС.

На рахунку в банку “Богуслав” Насиров тримає 1,677 млн гривень. Банківські кошти його дружини: 2,509 тисяч гривень у “Приватбанку”, 29,180 тисяч гривень в “БТА банку” і 2,852 млн гривень в “Банку Богуслав”.

Також Насиров вказав у декларації два автомобілі: Toyota Camry 2008 року випуску і Lexus LS600 2013 року випуску.

Як зазначив на своїй Facebook-сторінці журналіст Олександр Леменов, голова ДФС також “задекларував 5 земельних ділянок в Козині (Обухівський район, Київська область), який є люксовим місцем проживання чиновників ще з часів Леоніда Кучми”.

Роман Насиров також задекларував квартиру в Києві загальною площею 157 кв м. На його дружину записані ще 4 квартири в Києві, площа яких становить 66 кв м, 86 кв м, 79 кв м, 157 кв м.

Голова ДФС також має 2 будинки в Київській області: один в Козині (414 м. кв), другий у Віті Поштовій (199 м. кв).

Серед рухомого майна Насиров вказав годинники: Rolex, Breguet (2 шт.), а також у дружини Rolex (2 шт.), Breguet, Cartier, Chopard.

“Ювелірні вироби: 5 виробів найбільшої в світі алмазодобувної компанії De Beers, 2 вироби французького бренду Cartier, 5 виробів французького бренду Van Cleef and Arpels; сережки Damiani, 3 сумки люксового французького бренду Hermes, одяг від Chanel, антикварні вироби, твори мистецтва, зброя, столовий сервіз Villeroy and Boch; цілий список ювелірних прикрас без назви”, – пише журналіст.

Також Насиров вказав 36,096 тисяч гривень зарплати, яку він отримав, працюючи у Верховній Раді, 719 гривень страхових виплат, 800 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна.

Крім того, голова ДФС отримав 4,14 млн гривень від передачі прав та обов’язків за договором про участь у Фонді фінансування будівництва, його дружина – 4,064 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua