Декларація Деканоїдзе: три квартири, земля і 3,5 млн грн зарплати


Декларація Деканоїдзе: три квартири, земля і 3,5 млн грн зарплати

Глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе заповнила електронну декларацію, в якій вказала, що більшість її майна і головне джерело доходів знаходяться в Грузії. Такі дані вказані в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Так, згідно з даними з декларації, Хатія володіє трьома квартирами, проте всі вони знаходяться в Грузії: 129 кв. м (придбана в 2010 році за 552 тис. грн), 69 кв. м (придбана в 2005 році за 125 тис. грн) і 87 кв. м (квартира була придбана в 2014 році, вартість невідома). Також є ще одна київська квартира площею в 60 кв. м, яку вона орендує.

Крім того, також в Грузії знаходиться і її земельна ділянка загальною площею 1800 кв. м. Землю голова Нацполіціі придбала в 2008 році за 10,1 тис. грн.

Не забула Деканоїдзе вказати і свого “залізного коня”. Головний “коп” країни їздить на Hyundai Elantra 2012 року випуску, який вона придбала в 2013 році за 103 тис. грн.

Що стосується її грошових надходжень, то джерела два: на посаді глави Нацполіціі вона заробила за минулий рік трохи більше 88 тис. грн; а ось компанія MPRI International Services LTD, an Corporation Engility, яка зареєстрована за кордоном, принесла їй 3,4 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua