Заборгованість із зарплати зросла на 4% у вересні


Заборгованість із зарплати зросла на 4% у вересні

За даними Держстатистики, протягом вересня 2016 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилася на 4,0% або на 76,2 млн грн, і станом на перше жовтня склала 1978,50 млн грн
 
В Україні протягом вересня 2016 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилася на 4,0% і станом на 1 жовтня 2016 року склала 1,979 млрд грн. Про це свідчать дані державної статистики.

Зокрема, на початок жовтня основна частка загальної суми боргу припадала на промисловість – 73,1%, транспорт, складське господарство, поштову та кур’єрську діяльність – 9,5%. При цьому більше половини боргу зафіксовано в Луганській області – 25,1%, Донецькій області – 18,5% і в Харківській області – 10,1%.

Водночас у вересні поточного року заборгованість працівникам економічно активних підприємств збільшилася на 5,7% або на 70,7 млн. грн і станом на перше жовтня склала 1, 308 млрд грн.

Додамо, що дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, Кабінет міністрів пропонує, щоб рівень мінімальної зарплати в Україні в 2017 році склав 3200 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua