В Раді Європи відзвітували про кошти на підтримку України


В Раді Європи відзвітували про кошти на підтримку України

Рада Європи і Європейський Союз в середу презентували в Києві середньострокові результати реалізації своїх проектів для країн Східного партнерства, зокрема в Україні.

Про це повідомили у прес-службі Ради Європи.

“Рамкова програма співробітництва – це ключовий механізм спільної діяльності Ради Європи та Європейського Союзу задля підтримки впровадження внутрішніх реформ у країнах Східного партнерства та гармонізації національного законодавства і практик у відповідності до Європейських стандартів у сфері дотримання прав людини, верховенства права і демократії”, – зазначила Верена Тейлор, директор Офісу Генерального директорату програм Ради Європи.

Відповідно до Рамкової програми співробітництва у 2015-2017 роках в Україні реалізуються п’ять тематичних проектів, спрямовані на зміцнення стандартів з прав людини, сприяння в реалізації пенітенціарної реформи, запобігання та боротьбу з корупцією і підтримку вільних та чесних виборів.

Сукупний бюджет цих проектів складає 3,9 млн. євро. Фінансування проектів здійснюється спільно Європейським Союзом і Радою Європи, а практичну реалізацію забезпечує Рада Європи.

Окрім тематичних проектів, Україна також бере участь у 14 регіональних ініціативах, що охоплюють всі країни Східного партнерства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua