Кабмін спростив для обленерго отримання субсидійних грошей


Кабмін спростив для обленерго отримання субсидійних грошей

Кабінет міністрів України встановив новий порядок компенсації постачальникам природного газу вартості спожитого населенням блакитного палива в рамках субсидій.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу шляхом внесення змін до примірного договору купівлі-продажу природного газу з постачальниками зі спеціальними зобов’язаннями для потреб побутових споживачів і релігійних організацій.

Згідно зі змінами, достатньою умовою визначення розміру компенсації буде звірка актів розрахунків постачальників природного газу і місцевих органів влади, які є розпорядниками коштів, наданих в рамках субсидій.

 «Кабінету міністрів встановити, що акти звірки розрахунків укладаються між постачальниками ресурсів та відповідними районними управліннями праці та соціального захисту населення, іншими регіональними структурними підрозділами – розпорядниками бюджетних коштів, пільг, субсидій населенню, і є підставою для визначення суми оплати вартості природного газу, яка підлягає оплаті за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам», – сказав перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

Згідно з постановою, в разі розбіжності позицій постачальників і місцевих органів влади в актах звірки рахунків розрахунки будуть проводитися відповідно до даних розпорядників державних коштів – місцевих органів. При цьому новий порядок компенсації не змінює терміни оплати, встановлені примірним договором.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua