ФГВФО продасть кредити на балансі "Імексбанку", забезпечені спортбазою в Одесі


ФГВФО продасть кредити на балансі "Імексбанку", забезпечені спортбазою в Одесі

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 25 листопада проведе аукціон з продажу кредитів на балансі ліквідованого «Імексбанку» загальною заборгованістю 565,23 млн грн.

Як повідомляється на сайті фонду, в заставі за кредитами знаходиться навчально-спортивна база футбольного клубу в Одесі.

На території бази два стандартних футбольних поля, адміністративна будівля з навчальним класом, житловими кімнатами та роздягальнями. Крім того, в заставі акції Іллічівського заводу залізобетонних конструкцій і корпоративні права на агрофірму «Августівка».

За інформацією фонду, кредити виставляються на торги вперше, а стартова ціна лота становить 51,30 млн грн. Також повідомляється, що електронні торги пройдуть з 10:00 до 11:00 25 листопада на майданчику товарної біржі КМФБ, а кінцевий термін прийому заявок на участь в торгах – до 16:00 24 листопада.

Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію в «Імексбанк» 27 січня 2015 року на підставі рішення Національного банку про визнання банку неплатоспроможним. З 27 травня фонд почав процедуру ліквідації банку. «Імексбанк» (м. Одеса) працює на ринку України з 1994 року і входив до групи великих банків. Банк належав депутату Верховної Ради Леоніду Клімову (група «Відродження»), який входить до парламентського Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Імексбанк ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua