0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ зобов'язав банки припинити працювати з російськими платіжними системами


НБУ зобов'язав банки припинити працювати з російськими платіжними системами

Національний банк зобов’язав банки і небанківські установи припинити роботу з російськими платіжними системами.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

Національний банк зобов’язав банки і небанківські установи України припинити надання послуг міжнародних платіжних систем, створених резидентами Російської Федерації.
Також НБУ зобов’язав їх завершити взаєморозрахунки за здійсненими операціями та повернути до Національного банку свідоцтва про реєстрацію договорів / змін до договорів про участь у таких міжнародних платіжних системах.

Відповідно до рішення РНБО, терміном на один рік застосовуються санкції до платіжних організацій міжнародних платіжних систем, створених резидентами Росії.

Зокрема, заборонено узгодження порядку діяльності в Україні міжнародних платіжних систем Anelik, Blizko, “Колібрі”, “Юністрім”.

Також заборонено здійснення діяльності на території країни платіжних систем “Золота Корона” і “Лідер”.

17 жовтня Президент Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про продовження на 1 рік санкцій проти російських юридичних і фізичних осіб.

Відповідно до вищевказаного рішення, Україна пом’якшила санкції проти БМ Банку (Київ).

Зокрема, скасовано обмеження щодо припинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, а саме – заборона надавати кредити, фінансову допомогу, гарантії, здійснювати кредитування шляхом покупки цінних паперів, купувати цінні папери. Разом з тим збережені санкції у вигляді блокування активів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua