Україна і ЄС мають намір запустити проект зниження цін на роумінг


Україна і ЄС мають намір запустити проект зниження цін на роумінг

Проект зменшення плати за роумінг між Україною і Євросоюзом шляхом введення загального цифрового простору має запрацювати між сторонами найближчим часом, повідомив перший віце-прем’єр – глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

“Це той приклад, коли успішні проекти по цифровізації дають відчутний позитивний результат для громадян, які можуть дійсно відчути практичну користь і реальну економію”, – цитує прес-служба МЕРТ виступ С.Кубіва під час засідання ініціативи ЄС “Цифрова спільнота” в Брюсселі.

За її інформацією, в заході взяли участь єврокомісари з питань цифрової економіки і цифрового суспільства Гюнтер Еттінгер та з питань ЄПС і переговорів щодо розширення Йоханнес Хан.

Г. Оттінгер зазначив важливість цього проекту, підкресливши, що ця ініціатива вже успішно працює в країнах ЄС, де показала дуже гарні результати. “Ми успішно втілили проект зменшення вартості послуг мобільного зв’язку таким чином, що вартість в роумінгу майже “як вдома”, – зазначив єврокомісар

У МЕРТ відзначили, що сторони також домовилися провести ряд спільних заходів, спрямованих на залучення інвестицій в розвиток цифрової інфраструктури, що дозволить прискорити реалізацію проекту цифрової спільноти і євроінтеграції України в єдиний цифровий простір з ЄС.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Г. Еттінгер в липні домовилися про створення робочої групи з розробки плану дій з приєднання України до цифрової спільноти ЄС.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), в серпні ввела регулювання ставки міжнародного трафіку для українських операторів на рівні 10 євроцентів/хв. Голова НКРЗІ Олександр Животовський зазначив, що на момент введення нормативного акта ставки знаходилися на рівні близько 20 євроцентів/хв залежно від оператора і країни-партнера при собівартості цієї послуги на рівні 2-3 євроценти/хв. Дане рішення вступило в силу з 1 січня 2017 року

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua