Гройсман розповів, як Кабмін почав піднімати економіку України


Гройсман розповів, як Кабмін почав піднімати економіку України

Інфляція значно сповільнилася, промвиробництво зростає, а номінальна середня зарплата збільшилася на 24%, повідомив прем’єр

Економічна ситуація в Україні починає налагоджуватися, з’явилися ознаки зростання. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, представляючи звіт роботи Кабінету міністрів за 2-3 квартали 2016 року.

“Тільки-но ми прийшли працювати в уряд, нами було напрацьовано план антикризових дій, тому що ситуація як політична, так і, як наслідок, економічна на той момент була складна і вимагала від нас дуже серйозною консолідації, щоб її змінити. Для нашого уряду надзвичайно важливим є розвиток національної економіки. Через розвиток нашої національної економіки ми можемо реінвестувати ресурси в українське суспільство, громадян, інфраструктуру і якість життя “, – сказав він.

За словами прем’єра, сьогодні є певні ознаки економічного зростання. “У нас є зростання обсягів промислового виробництва на 2%. У нас є збільшення індексу будівельної продукції на 11,9%. Уповільнення інфляційних процесів – якщо ми порівняємо з минулорічними 43%, сьогодні ми бачимо 6,4%. Номінальна середня заробітна плата зросла на 24% і сьогодні дорівнює 4944 грн”, – зазначив глава уряду.

Крім того, як повідомив Гройсман, також спостерігається зростання обсягів залучення інвестицій – більше на 2,5 млрд доларів США в порівнянні з минулим роком (плюс 19%).
Водночас він підкреслив, що процес інвестування потрібно прискорити – “і план дій уряду спрямований на те, щоб це було досягнуто”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua