Бахматюк закликає Нацбанк до сумлінного ведення спору


Бахматюк закликає Нацбанк до сумлінного ведення спору

Персональні звинувачення Національного банку України на адресу бізнесмена Олега Бахматюка, розміщені на офіційному твіттер-акаунті центробанку, містять недостовірні дані, що є грубим порушенням ділової етики і можуть завдати шкоди акціонерам і кредиторам агрохолдингу “Укрлендфармінгу” і “Авангарду”, мажоритарієм яких є О.Бахматюк, заявив сам бізнесмен.

“Я здивований, що глава НБУ використовує ресурс центробанку для особистої війни з Бахматюком. Повністю порушена презумпція невинності, свідомо робиться все, щоб сформувати негативну проблематику для компаній. Фактично, вони репутаційно знищуються”, – сказав бізнесмен.

Зокрема, коментуючи інформацію НБУ про борг його компаній перед держбанками на суму 5,3 млрд грн, О.Бахматюк наголосив, що ці кредити Укрексімбанку та Ощадбанку повністю обслуговуються, за ними сплачуються відсотки. “У нас хороші відносини з держбанками”, – констатував бізнесмен.

Він додав, що кредити сумарно приблизно на таку ж суму його компанії залучили і у близько десятка недержавних українських банків, зокрема, Укрсоцбанку, Райффайзен Банку Аваль та Укрсиббанк.

О.Бахматюк нагадав, що “Укрлендфармінгу” вдалося в результаті непростих переговорів переконати кредиторів у перспективах компанії та досягти угод про реструктуризацію $1,3 млрд боргу, однак такі дії Нацбанку ставлять під загрозу ці домовленості.

“Глава Нацбанку впевнена, що може розпоряджатися державним ресурсом на власний розсуд і залишиться безкарною. Хоча досвід її попередників мав би чогось навчити”, – підкреслив О.Бахматюк.

Він зазначив, що має намір домагатися, щоб керівництво НБУ несло відповідальність за такі свої дії.

Власник “Укрлендфармінгу” додав, що на його підприємствах зайнято 37 тис. працівників, зарплата яких з нарахуваннями щорічно складає 2,5 млрд грн, а ще 2,7 млрд грн на рік холдинг виплачує 320 тис. громадянам країни, у яких орендує земельні паї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua