Пільги на залізничні перевезення: Омелян має намір обговорити з ОДА


Пільги на залізничні перевезення: Омелян має намір обговорити з ОДА

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян має намір обговорити з облдержадміністраціями питання монетизації пільг громадян на користування послугами залізничних перевезень.

“З монетизацією пільг у нас окремий головний біль, і я хочу, щоб трохи стабілізувалася робота на залізниці, щоб ми провели окремі зустрічі з областями, губернаторами, проговорили це питання”, – сказав він.

За його словами, якщо суспільство хоче мати якісне сполучення електричками, підвезення до великих міст-хабів, необхідно спільно працювати над цим.

“Не може бути такої ситуації, коли мери містечок або районів не погоджують підвищення тарифів, тому що це буде заважати їхньому політичному іміджу. Будемо говорити відверто, в такій ситуації електрички просто зникнуть в найближчі роки як клас”, – констатував В.Омелян.

Як повідомлялося, ПАТ “Укрзалізниця” в разі продовження низького рівня компенсаційних виплат за перевезення пільговиків у приміському сполученні не виключає можливості скасування деяких зупинок або скорочення кількості приміських поїздів, особливо в регіонах, де керівництво категорично відмовляється співпрацювати з перевізником.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua