В Україні почалося банкрутство великої страхової компанії


В Україні почалося банкрутство великої страхової компанії

Виплати особам, які мають право на отримання страхового відшкодування за договорами ОСАЦВ, укладеними зі страховою компанією “Гарант-Авто”, які не отримали такого відшкодування, буде здійснювати МТСБУ.

Господарський суд Києва почав процедуру банкрутства страхової компанії “Гарант-Авто”. Про це повідомляє прес-служба Моторного (транспортного) страхового бюро (МТСБУ), пише AUTO-Consulting.

21 вересня на сайті Вищого Господарського суду України офіційно оприлюднено оголошення про порушення Господарським судом Києва справи про банкрутство СК “Гарант-Авто”.

Розпорядником майна боржника призначено Івана Гусара. Протягом місяця з дня офіційного опублікування оголошення про порушення провадження у цій справі про банкрутство всі конкурсні кредитори мають право подати свої заяви.

МТСБУ буде здійснювати виплати особам, які мають право на отримання страхового відшкодування за договорами ОСАЦВ, укладеними з боржником, які не отримали такого відшкодування.

Такі регламентні виплати будуть здійснюватися на підставі заяв таких осіб і після прийняття Господарським судом Києва процесуальних документів у справі, що підтверджують визнання страховика банкрутом та затвердження його ліквідаційного балансу незалежно від факту включення таких вимог до реєстру кредиторів боржника.

У серпні Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг виключила з державного реєстру фінансових установ СК “Гарант-Авто”.

МТСБУ подало позов до Господарського суду Києва про визнання УСК “Гарант-Авто” банкрутом в лютому 2016 року. СК “Гарант-Авто” заснована в 1992 році, спеціалізується на ризиковому страхуванні. Компанія представлена в усіх регіонах України. Мала 25 ліцензій на 15 видів добровільного та 10 видів обов’язкового страхування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua