"Антирейдерський закон" підніме Україну в рейтингу захисту прав власності, - Мінюст


"Антирейдерський закон" підніме Україну в рейтингу захисту прав власності, - Мінюст

Прийнятий Верховною Радою «антирейдерський закон» дозволить Україні піднятися на 40 пунктів у міжнародному рейтингу з прав власності, тоді як зараз вона обіймає 115-ту позицію з 128.

Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань реєстрації Павло Мороз, який брав участь у розробці документа.

«З прийняттям цього закону, я впевнений, Україна у рейтингу у сфері захисту прав власності підніметься на 40 пунктів, мінімум», – сказав він.

Мороз додав, що цей показник дуже важливий для іноземних інвесторів, оскільки показує можливість безпечного вкладення коштів у країну.

Верховна Рада 6 жовтня ухвалила за основу та в цілому розроблений за участю Міністерства юстиції «антирейдерський закон».

Основними нововведеннями закону є впровадження нотаріального засвідчення підписів голови та секретаря загальних зборів компанії під час реєстрації змін юрособи; нотаріального засвідчення підписів на статутних документах, що розподіляють баланс, на заявах про вихід з товариства; кримінальної відповідальності реєстраторів за неправомірні дії при перереєстрації власності.

Україна посіла 115-те місце серед 128 країн у загальносвітовому рейтингу захисту прав власності, опустившись одразу на 8 позицій порівняно з результатами минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua