Влада повинна гарантувати якісний сервіс для інвесторів, - Гройсман


Влада повинна гарантувати якісний сервіс для інвесторів, - Гройсман

Влада будь-якого рівня покликана створити якісний інвестиційний клімат і державний сервіс під час інвестування.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на Міжнародному форумі з питань інтеграції та кооперації InCo Forum в Запоріжжі, повідомляє Урядовий портал.

“Інвестиційний клімат повинен сприяти, щоб можна було зручно, доступно, якісно і гарантовано інвестувати. І ми з вами як держава повинні бути зацікавлені в тому, що той, хто інвестує хоча б один долар в економіку нашої країни, був успішним. Ми з вами покликані на те, щоб створити якісний інвестиційний клімат і гарантувати якісний державний сервіс під час інвестування”, – сказав Гройсман.

Він зазначив, що влада будь-якого рівня має надавати сервіс та усувати будь-які перешкоди на шляху інвестування в Україну. “Нам необхідна чітка увага до проблем тих, хто інвестує в Україну”, – зазначив глава уряду.

У цьому контексті Прем’єр-міністр відзначив важливість дій місцевої влади в напрямку забезпечення умов, щоб ті, хто інвестує, не мали проблем, і приводили партнерів, які будуть виробляти продукцію і створювати додану вартість в Україні.

“Ті повноваження, які ми передали в рамках децентралізації, ви повинні використовувати для того, щоб носити бізнес на руках”, – зазначив він.

Гройсман повідомив, що на наступному засіданні уряду буде створено Офіс супроводу інвестицій. У співпраці з місцевими органами влади, урядом і парламентом Офіс буде працювати над тим, “щоб той, хто хоче увійти і працювати в Україні, зробив це швидко і успішно, щоб ті інвестиції, які у нас є, були недоторканні”.

Глава уряду зазначив, що в Україні не вчасно повертають ПДВ, не вчасно надають дозволи, часто створюють штучно перешкоди для того, щоб “героїчно їх вирішувати”. Такий підхід неприйнятний, підкреслив Прем’єр-міністр.

“Той, хто не буде розуміти, навіщо він приходить працювати у владу, залишатиметься за її межами”, – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua