Судити про підвищення і "відбілювання" зарплат в Україні ще зарано - депутат


Судити про підвищення і "відбілювання" зарплат в Україні ще зарано - депутат

Таку думку висловила народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Тетяна Острикова.

“Насправді, з макроекономічної точки зору, робити висновки за результатами 9 місяців 2016 року ще зарано. Для цього є причини, оскільки навіть у великих компаніях зарплати переглядаються раз на рік, і це як правило робиться на контрактній основі в кінці року… НБУ в своєму віснику опублікував результати дослідження німецьких фахівців з берлінського університету.

Буквально це було минулого тижня. Вони дійшли висновку, що в середньостроковій перспективі показується позитивний вплив зниження ЄСВ на детінізацію економіки та навіть на зростання ВВП. І вони роблять висновок, що зниження ЄСВ призведе до зростання ВВП за різними моделями від 0,6 до 3%”, – заявила Острикова.

За словами Острикової, крок, зроблений парламентом і урядом в кінці минулого року щодо встановлення єдиної ставки ЄСВ на рівні 22%, був хорошим наміром, але це був половинчастий крок, і необхідно думати, як ще знизити навантаження на фонд оплати праці в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua