Запровадження візового режиму з РФ нераціональне, - МЗС


Запровадження візового режиму з РФ нераціональне, - МЗС

Введення візового режиму з Російською Федерацією є недоцільним, вважає директор департаменту політики та комунікацій Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв.

Макеєв підкреслив, що введення візового режиму повинно мати практичні цілі.

“Необхідність отримати візу для російських провокаторів, терористів агентів зупинить їх від того, щоб потрапити в Україну?” – запитав дипломат.

Він запевнив, що українські спецслужби ефективно працюють в цьому напрямку і перешкоджають диверсіям. Крім того, Макеєв підкреслив, що Росія може відповісти на подібні дії. “В дипломатії є таке поняття як “взаємність”.

Очевидно, можна очікувати, що, по-перше, РФ введе так само візовий режим проти українців. По-друге, ті мільйони українських громадян, які мають роботу в РФ, годують свої сім’ї, можуть зіткнутися з проблемами. Їх можуть змусити повернутися в Україну, отримати спочатку робочу візу, потім отримати дозвіл на працевлаштування”, – пояснив Макеєв.

Дипломат вважає, що Москва також може запропонувати українцям, які живуть в РФ, прийняти російське громадянство. Він закликав замислитися, чи має ідея введення візового режиму практичні цілі, чи є політичним гаслом.

У Кремлі заявляли про готовність прийняти у відповідь заходи у разі введення Україною візового режиму для РФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МЗС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua