Франція почала використання банківських карток з LCD-екранами


Франція почала використання банківських карток з LCD-екранами

Банківські картки неймовірно зручні: можна довго перераховувати їх переваги перед звичайною готівкою. На жаль, мають вони й великий недолік: неможливо визначити суму на рахунку, не скориставшись банкоматом або спеціальним програмним забезпеченням інтернет-банку на смартфоні.

Але перші банківські картки з вбудованим РК-екраном вже з’явилися у Франції. В даному випадку, правда, екран використовується не для демонстрації грошових сум, а для покращення безпеки.

Як правило, для здійснення транзакції за допомогою дебетової або кредитної картки потрібне введення так званого коду CVV (Card Verification Value), що складається з трьох цифр. Код цей надрукований на зворотній стороні картки і незмінний, що полегшує завдання зловмисника, який заволодів цим кодом.

Але нові банківські картки, розроблені компанією Oberthur Technologies, мають на місці CVV-коду невеликий сегментний РК-екран. Технологія називається Motion Code, екран відображає аналог PIN-коду, але він змінюється щогодини протягом трьох років, а отже, у зловмисника буде всього година, щоб скористатися викраденим кодом. За цей час потерпілий цілком може звернутися в банк з проханням заблокувати украдену картку.

Користуватися карткою з динамічним кодом стає трохи менш зручно, оскільки для введення актуального коду доведеться носити її з собою. Але технологія виглядає досить перспективною в плані збільшення безпеки і, на наш погляд, розплата за підвищену безпеку цілком справедлива.

В даний час картки з технологією Motion Code випускають французькі банки Société Génégenerale і Groupe BPCE; дана технологія також проходить тестування в Польщі і Мексиці, у подальших планах розробника значиться Великобританія. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому банківські картки отримають не тільки дисплей для динамічного PIN-коду, але і екран, здатний відображати баланс на рахунку, що було б дуже зручно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua