Кабмін затвердив проект змін до Податкового кодексу


Кабмін затвердив проект змін до Податкового кодексу

Кабінет міністрів України затвердив і направив на розгляд Національної ради реформ проект змін до Податкового кодексу щодо спрощення адміністрування податків.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду в середу. «Я звернуся сьогодні з проханням про те, щоб президент провів Нацраду реформ, де ми могли б розглянути всі ці питання і направити їх в парламент для прийняття. Дуже важливо не тільки розробити ініціативу, але і прийняти її в українському парламенті. Я думаю, що наша антикорупційна ініціатива може бути абсолютно якісно сприйнята більшістю українського парламенту», – сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Проведення податкової реформи є одним із пріоритетів роботи уряду і частиною зобов’язань України перед ключовими кредиторами, включаючи Міжнародний валютний фонд. Мінфін в рамках підготовки реформи представив на обговорення громадськості свої пропозиції щодо змін Податкового кодексу, які включають зміну податкових ставок, а також передачу функцій управління базами даних безпосередньо в Мінфін і скорочення функцій Державної фіскальної служби як органу, який курирує роботу податкової та митної служби, переважно до сервісної складової.

 Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав провести в Україні глибоку податкову реформу і потім накласти мораторій на будь-які зміни в податковій системі і податковому законодавстві терміном на 3-5 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua