Кабмін пропонує Раді змінити бюджет-2016


Кабмін пропонує Раді змінити бюджет-2016

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді України внести зміни до державного бюджету на поточний рік та виділити додаткові обсяги коштів на фінансування видаткових статей, включаючи витрати на сферу оборони та безпеки, у загальному обсязі близько 7,1 млрд грн.

Про це йдеться в урядовому законопроекті №5217, внесеному на розгляд керівництва парламенту. «Збалансований законопроект передбачає збільшення видатків, в тому числі на оборону і безпеку, в сумі 7,1 млрд грн, з яких грошове забезпечення становить 6,3 млрд грн», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Запропонована урядом розпис засобів передбачає, що кошти будуть направлені на потреби Міноборони в розмірі 800 млн грн, Національної поліції в розмірі 2 млрд грн, Держприкордонслужби – 963,5 млн грн, Держслужби з надзвичайних ситуацій – 50 млн грн, Головному управлінню розвідки Міноборони – 175 млн грн, СБУ – 128,5 млн грн, Управлінню держохорони – 51 млн грн, Держспецтрансслужбі – 5,4 млн грн.

У цьому ж законопроекті Кабмін пропонує збільшити витрати на оплату праці держслужбовців, включаючи співробітників адміністрацій всіх рівнів та співробітників дипломатичних установ на 1,5 млрд грн. Крім того, крім інших витратних статей, на 950 млн грн пропонується збільшити фінансування інвестиційних програм по лінії Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

Джерелами забезпечення зазначених витрат стане перерозподіл коштів місцевим бюджетам, використання ресурсів, зекономлених на обслуговуванні державного боргу і запозичень, а також скорочення непершочергових витрат капітального характеру. «Проект закону є збалансованим і дозволить профінансувати статті обороноздатності держави, виконати Закон України «Про державну службу» та вирішити інші нагальні питання», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua