Кабмін займеться оздоровленням енергетики України


Кабмін займеться оздоровленням енергетики України

Уряд України підготував ряд законопроектів про енергоефективність. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

“Завтра під час урядової наради ми розглянемо дві постанови, які дозволять взагалі почати опалювальний сезон. Найголовніше – ми підготували цілий законодавчий пакет, що стосується напрямку енергоефективності, а також напрямків оздоровлення енергетичної сфери. Це питання реструктуризації боргів, це питання, яке змінить підхід до відносин учасників ринку”, – зазначив Зубко.

Він також висловив переконання, що українська влада повинна рухатися не тільки в напрямку реструктуризації боргів, але і в напрямку монетизації субсидій.

“[Потрібно] дати можливість ті субсидії, які надходять, поступово монетизувати, щоб у нас з’явилися “живі” гроші, які можуть сприяти залученню інвестицій”, – зазначив Зубко.

Як повідомлялося, міністр також відзвітував про 100% технічну готовність об’єктів ЖКГ до опалювального сезону. “Я хотів би, щоб ми чітко розуміли, що на сьогоднішній день є абсолютна стовідсоткова технічна готовність (до опалювального сезону, – ред.) І це означає, що всі питання по школах, лікарнях і дитячих садках повинні бути закритими”, – сказав Зубко .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua