Завершена важлива частина будівництва нового укриття на ЧАЕС


Завершена важлива частина будівництва нового укриття на ЧАЕС

Фахівці компанії “Укренергомонтаж”, що входить до складу корпорації “Укрбуд”, завершили будівництво загорожувального контуру на Чорнобильській АЕС.

Ця робота, виконана українськими будівельниками, була необхідна для того, щоб станція витримала насування нового сучасного укриття – так званої Арки.

Як повідомляє прес-служба “Укрбуд”, українці зміцнили всі стіни і перекриття ЧАЕС, а також побудували з двох сторін машинного залу 2 нові залізобетонні стіни заввишки 37 метрів, завширшки 40 сантиметрів і завдовжки 50 метрів.

“Сьогодні нашими фахівцями завершено один з найскладніших етапів робіт зі зведення залізобетонних конструкцій стін, на які згодом будуть закріплені закладні деталі, що виконують функції анкерів. Далі справа вже за західними фахівцями.

Але саме українці виконали найважчі роботи, аналога яким у світовому досвіді не існує, розповідає генеральний директор компанії “Укренергомонтаж” Михайло Бородавко.

Остаточно завершити проект будівництва нового безпечного конфайнмента планується до кінця листопада 2016 р.

А рік потому нове укриття буде введене в експлуатацію, після чого всередині почнеться демонтаж нестабільних конструкцій і вилучення паливовмісних мас.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua