Україна потрапила до ТОП-25 країн з найвищими податками


Україна потрапила до ТОП-25 країн з найвищими податками

Україна в черговому щорічному рейтингу конкурентоспроможності, що укладає Всесвітній економічний форум (World Economic Forum, WEF), посіла 117-е місце з 138 можливих за показником “загальна податкова ставка”, який вимірює кількість податків і обов’язкових внесків для бізнесу.

Таким чином, Україна опинилася 21-ю з кінця, увійшовши до списку 25 країн з найвищими податковими ставками.

У ТОП-25 за величиною ставок також увійшли Іспанія, Японія, Мексика, Австрія, Шрі-Ланка, Коста-Ріка, Бельгія, Туніс, Індія, Франція, Бенін, Гамбія, Чад, Нікарагуа, Італія, Венесуела, Китай, Бразилія, Колумбія , Мавританія, Алжир, Таджикистан, Болівія і Аргентина.

Нагадаємо, в цілому в рейтингу конкурентоспроможності Україна опустилася на 85-е місце проти 79-го роком раніше, що стало найгіршим результатом за п’ять років.

Низькі місця Україна зайняла за такими показниками, як розвиток фінансових ринків (130-е місце), інституційний розвиток (129-е місце), макроекономічна ситуація (128-е місце) і ефективність ринку товарів (108-е місце), рівень розвитку бізнесу (98-е місце).

У той же час WEF вказує такі конкурентні переваги країни, як наявність інженерів і вчених (33-тє місце), обсяг внутрішнього ринку (47-е місце в рейтингу), інновації (52-е місце).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua