Україна очікує отримання ще коштів під гарантії уряду США


Україна очікує отримання ще коштів під гарантії уряду США

Україна очікує отримання четвертої частини коштів у розмірі $1 млрд під гарантії уряду США.

“Крім продовження технічної допомоги, ми сподіваємося на продовження співпраці в напрямку отримання нового $1 млрд під гарантії уряду США. Кредитні гарантії йдуть на невідкладні потреби бюджету і надаються під дуже низькі відсотки за результатами виконання реформ”, – повідомили в Міністерстві фінансів.

Україна вже отримала $3 млрд під кредитні гарантії США частинами по $1 млрд щорічно, в тому числі 29 вересня поточного року: в поточному році кошти були залучені за найбільш вигідною в історії України процентною ставкою за євробондами в 1,471%.

У Мінфіні також повідомили, що в ході зустрічі міністра фінансів Олександра Данилюка із заступниками міністра фінансів США Клей Бері і Ларі МакДональд на минулому тижні в Києві обговорювалися бюджетний процес, реформа Державної фіскальної служби і митниці, програма Міжнародного валютного фонду (МВФ), подальша технічна допомога Мінфіну , а також візит міністра фінансів до Вашингтона.

У міністерстві нагадали, що 7-9 жовтня відбудуться щорічні збори МВФ і Світового Банку (СБ).

“Під час поїздки плануються зустрічі пана Данилюка з керівництвом МВФ, СБ, Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції і розвитку, міністерства фінансів США та інших країн, а також виступи в провідних інститутах і дослідницьких центрах”, – повідомили в Мінфіні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua