Бюджет 2016 року виконано без урізання видаткових статей - Данилюк


Бюджет 2016 року виконано без урізання видаткових статей - Данилюк

Бюджет 2016 року виконано в раніше заданих витратних параметрах, і урізування будь-яких статей не планується.

Про це журналістам сказав міністр фінансів України Олександр Данилюк.

“Думаю, що ми уникнемо (урізання витрат – ред.) і пройдемо без урізання бюджету. В бюджеті 2016 року є деякі особливості. Там є ресурси, які ми знаходимо і направляємо в ті сфери, де потреби виявилися значнішими, ніж очікувалося”, – сказав Данилюк.

Як повідомлялося раніше, питання можливого секвестру бюджету виникло на початку вересня в зв’язку з відсутністю прогресу у відносинах України з ключовими кредиторами, особливо МВФ.

Разом з тим, відновлення роботи та отримання третього кредитного траншу від Фонду дозволило говорити і про залучення 1 мільярда доларів кредитних гарантій від уряду США, і 600 мільйонів євро фінансової допомоги від Євросоюзу, а також 500 мільйонів доларів кредиту від Світового банку.

За даними Держказначейства, дефіцит зведеного бюджету України за підсумками січня-серпня поточного року склав 11,288 мільярда гривень проти профіциту за аналогічний період минулого року на рівні 28,309 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua