Голова Мінфіну встановив ключові показники ефективності в реформі ДФС


Голова Мінфіну встановив ключові показники ефективності в реформі ДФС

Міністр фінансів України Олександр Данилюк 27 вересня затвердив ключові показники ефективності (Key performance indicators, KPI) в реформі Державної фіскальної служби (ДФС), повідомляється на веб-сайті Мінфіну.

KPI були направлені разом з листом міністра фінансів до глави ДФС, в якому визначаються стратегічні цілі та завдання на 2016-2017 роки. Відповідна практика існує в багатьох країнах Європи, наприклад Франції і Великій Британії”, – наголошується в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що одним з KPI є регулярна оцінка задоволеності платників податків роботою ДФС.

“Глава ДФС повинен щомісяця звітувати про виконання цих KPI і оприлюднювати ці звіти на сайті ДФС … Це дасть можливість абсолютно кожному контролювати ДФС в проведенні реформи”, – вказується в повідомленні.

У Мінфіні розраховують, що такий крок значно зменшить корупцію в ДФС, поліпшить керованість системи ДФС, зменшить рівень необґрунтованих перевірок і донарахувань, а також підвищить ефективність апеляційних оскаржень, зменшить рівень податкового боргу.

KPI були розроблені в партнерстві з Інститутом податкових реформ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua