НБУ має намір знизити рівень грошової бази до ВВП з 15,6% до 7,5% до 2021


НБУ має намір знизити рівень грошової бази до ВВП з 15,6% до 7,5% до 2021

Національний банк має намір знизити рівень грошової бази до ВВП з 15,6% до 7,5% до 2021 року.

Про це глава Національного банку Валерія Гонтарева повідомила в ході відеозвернення до учасників Українського фінансового форуму.

“Наша амбітна мета – знизити рівень грошової бази до ВВП з 15,6% минулого року до 7,5% до кінця 2020 року”, – сказала вона.

Гонтарева додала, що на даний момент НБУ разом з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Національним депозитарієм і учасниками ринку капіталу працюють над концепцією розвитку депозитарної та розрахунково-клірингової інфраструктури.

Метою роботи є створення ефективної інфраструктури клірингу та розрахунків за угодами з цінними паперами на біржових і позабіржових ринках.

Як повідомлялося раніше, в серпні монетарна база, що включає в себе готівку в обігу поза банками, а також резервні гроші банків і інші гроші, за оперативними даними НБУ, збільшилася на 0,8% з 354,666 млрд гривень на 1 серпня до 357,646 млрд гривень на 1 вересня.

Грошовий агрегат М3 (грошова маса), що включає в себе готівку в обігу поза банками (М0), депозити, які входять в грошовий агрегат М3, а також цінні папери, крім акцій, які входять в грошовий агрегат М3, в серпні збільшився на 0,3% з 1 044,276 млрд гривень на 1 серпня до 1 047,421 млрд гривень на 1 вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua