Україна і США мають величезний потенціал для посилення співпраці - Гройсман


Україна і США мають величезний потенціал для посилення співпраці - Гройсман

Україна і США мають давню історію відносин і величезний потенціал для розвитку співробітництва, сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з міністром торгівлі США Пенні Пріцкер.

“У нас величезний потенціал для посилення співпраці. Ваш візит стане прекрасним кроком для активізації нашої співпраці. Ми зацікавлені в тому, щоб американський бізнес, який працює в Україні, був успішним”, – сказав Гройман.

При цьому він подякував уряду США за допомогу в рамках відносин з ключовим кредитором Міжнародним валютним фондом, а також за надання прямих кредитних гарантій для України.

“Час, який у нас з’явився завдяки запозиченням, ми повинні використовувати для проведення реформ, посилення макроекономічної стабільності і розвитку нашого потенціалу”, – сказав Гройсман.

Як повідомлялося раніше, США є одним з ключових торговельних партнерів України і входять в десятку найбільших. Разом з тим, обсяг інвестицій з США в Україну залишається незначним, і за цим показником США не входять навіть в десятку країн – найбільших інвесторів України. Водночас уряд США є одним з ключових кредиторів нашої країни. За останні два роки обсяг фінансової допомоги Україні по лінії уряду США перевищив 4 млрд дол. У період з 2014 по 2016 роки Україна отримала три лінії кредитних гарантій за 1 млрд дол. кожна, які були звернені у євробонди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua