Кабмін доповнив перелік платних медичних послуг у державних лікарнях


Кабмін доповнив перелік платних медичних послуг у державних лікарнях

Кабінет міністрів України доповнив перелік платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти.

Відповідну постанову від 22 вересня 2016 р. № 648 опубліковано на урядовому порталі.

“Передбачені зміни щодо надання закладами охорони здоров’я медичної допомоги з застосуванням телемедицини, що забезпечить конституційне право громадян на якісну медичну допомогу і дозволить розширити доступ до таких послуг. Також це сприятиме ефективній організації надання медичної допомоги в умовах, коли відстань є критичним чинником. Розширення переліку створить умови для залучення додаткових коштів юридичних і фізичних осіб за рахунок застосування телемедицини при наданні медичної допомоги як послуги, яка може бути надана з великим сервісом для пацієнта в будь-якому місці, де він її потребує”, – йдеться в поясненні до документа.

Зокрема, до переліку платних включені: лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря, в тому числі із застосуванням телемедицини; медична допомога хворим удома, в тому числі із застосуванням телемедицини (діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд); медичне обслуговування, в тому числі із застосуванням телемедицини, за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування України); медичне обслуговування, в тому числі із застосуванням телемедицини, іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, у тому числі за договорами страхування; проведення мікробіологічних, паразитологічних, молекулярно-генетичних, хімічних, токсикологічних і фізичних досліджень, які не відносяться до медичної допомоги населенню, та оформлення їх результатів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua