Скільки українців не впевнені у завтрашньому дні (опитування)


Скільки українців не впевнені у завтрашньому дні (опитування)

Впевненість у завтрашньому дні відчуває кожен четвертий житель України (26%), тоді як у більшості українців (74%) – немає впевненості в завтрашньому дні, свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group.

Емоційний фон українського суспільства з початку поточного року характеризується переважанням двох основних почуттів: тривоги (37-45%) і надії (35-43%), відзначають соціологи.

Матеріальне становище сімей з початку поточного року мешканці України переважно оцінювали як погане (55-61%) або середнє (34-40%). Очікування зміни життя у вересні поточного року також характеризуються або очікуванням погіршення (41%), або збереження поточного становища (36%). У покращення життя через рік вірить лише кожен десятий українець (10%). В оцінках стабільності політичної ситуації також домінує негатив. Пік негативу припадає на січень 2014 року (94%). У 2016 році рівень оцінок політичної ситуації як нестабільної склав 77-88%. При цьому відзначається динаміка зниження негативних оцінок стабільності політичної ситуації в країні.

Опитування проводилося в 2-13 вересня компанією Research & Branding Group серед 1799 респондентів у всіх областях України, окрім окупованих територій. Похибка вибірки – 2,4%.

Нагадаємо, що за даними опитування компанії Research & Branding Group кількість українців, які вважають себе щасливими, практично не змінилася – якщо в травні 2016 року таких було 66%, то до вересня їх стало 68%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua