Обсяги цифрових транзакцій в світі: статистика


Обсяги цифрових транзакцій в світі: статистика

Обсяги цифрових транзакцій продовжують зростати. Очікується, що щорічне зростання таких операцій перевищить 10% і вперше досягне 426,3 млрд транзакцій. Такого висновку дійшли експерти Capgemini і BNP Paribas.

Експерти стверджують, що таким показникам сприяє стале економічне зростання ключових світових ринків, вдосконалення стандартів безпеки та ініціативи, які сприяють здешевленню цифрових транзакцій. Згідно з недавнім дослідженням, проведеним у Великій Британії, витрати на обслуговування транзакцій з дебетовими і кредитними картами скоротилися на 159 млн фунтів стерлінгів.

Ринки країн, що розвиваються, зростають швидше за інші

Ринки країн, що розвиваються, зросли на 16,7%. Хороші результати показав ринок Китаю. Там обсяги цифрових транзакцій перевищили аналогічні показники у Великій Британії і Південній Кореї. Китай опинився на четвертому місці за обсягом цифрових платежів після США, Єврозони і Бразилії. Останнім часом країна інвестує багато коштів в фінтех індустрію.

Результати дослідження також показали, що традиційні банки стикаються з конкуренцією з боку фінтех-суперників, що позначається на їхніх доходах. Банки повинні прийняти «цифровий образ мислення», щоб досягти успіху в цьому середовищі, показав звіт World Payments Report.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua