Кабмін виділив 52,8 млн грн на зарплати шахтарям за рахунок урізання інших програм


Кабмін виділив 52,8 млн грн на зарплати шахтарям за рахунок урізання інших програм

Уряд України на засіданні в четвер виділив державним вугільним підприємствам для погашення боргу із заробітної плати 52,757 млн грн, збільшивши фінансування програми державної підтримки вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної продукції.

Перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Галина Карп уточнила, що цей ресурс отримано за рахунок урізання програми реструктуризації вугільної та торфодобувної промисловості на 33,788 млн грн і скорочення видатків споживання на гірничо-рятувальні заходи на 18,969 млн грн.

Як повідомлялося, Міненерговугілля станом на 9 серпня оцінювало заборгованість працівникам державних вугільних підприємств в 399,5 млн грн (з нарахуваннями), з них 256,2 млн грн – безпосередньо працівникам підприємств, після чого 10 серпня їм було перераховано 200 млн грн у рахунок погашення цього боргу. Відомство зазначало, що причиною виникнення заборгованості із заробітної плати є дефіцит обігових коштів, а також недостатність бюджетного фінансування на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції.

Крім того, відомство зазначало, що за перше півріччя 2016 року працівникам державних вугільних підприємств було нараховано 2,46 млрд грн, виплачено – 2,06 млрд грн, з яких 0,25 млрд грн бюджетних коштів, а 1,81 млрд грн – кошти від реалізації вугільної продукції.

Згідно з даними Держказначейства, за січень-липень виділені на рік 250 млн грн витрати на часткове покриття собівартості були повністю обрані, тоді як на реструктуризацію галузі було витрачено 32,8 млн грн за плану на цей період 197,5 млн грн та плану на рік 304,8 млн грн, а гірничо-рятувальні заходи були профінансовані на 106,2 млн грн за плану на сім місяців 174,6 млн грн і річного плану 290 млн грн.

Уряд планує в держбюджеті-2017 виділити на реструктуризацію галузі 0,85 млрд грн, на програму державної підтримки вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної продукції – 1 млрд грн і на гірничорятувальні заходи – 0,29 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua