У Конгресі США прийнятий закон на підтримку України


У Конгресі США прийнятий закон на підтримку України

Палата представників Конгресу США одностайно схвалила закон на підтримку стабільності і демократії в Україні, який раніше був схвалений комітетом у закордонних справах.

Повідомлення про це опубліковано прес-службою посольства США в Україні на сторінці відомства в Facebook.

У тексті документа йдеться про те, що дія американських санкцій проти держави-агресора РФ триватиме «до своєчасного, повного і доведеного» виконання Кремлем мінських домовленостей.

Закон містить заборону на визнання США анексії Криму, і передбачається, що відповідні санкції будуть залишатися в силі, поки президент США не надасть Конгресу докази про відновлення суверенітету України над півостровом.

Крім того, до переліку передбачених законом координованих з союзниками і партнерами США засобів підтримки України включені летальні оборонні системи озброєння. Окремі положення закону спрямовані на посилення протидії російській пропаганді та сприяння залученню інвестицій в економіку України.

Співавторами документа виступили близько 40 конгресменів від Демократичної і Республіканської партій. Перед його підписанням президентом США ідентичний за змістом законопроект повинен бути підтриманий Сенатом – верхньою палатою Конгресу США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua