Міносвіти за збільшення фонду академстипендій за рахунок зменшення фонду соцстипендій


Міносвіти за збільшення фонду академстипендій за рахунок зменшення фонду соцстипендій

Міністерство освіти і науки виступає за збільшення фонду академічних стипендій за рахунок зменшення фонду соціальних стипендій.

Про це на засіданні комітету Верховної Ради з питань науки і освіти повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

“Нам необхідно збільшити фонд академічних стипендій саме за рахунок можливого зменшення фонду соціальних стипендій, орієнтуючи соціальну стипендію тільки на дійсно малозабезпечені групи студентів”, – сказала вона.

Гриневич вважає, що це рішення необхідне для того, щоб була можливість збільшення стипендій для студентів з високим рівнем успішності, а також для учнів на дефіцитних спеціальностях (інженерно-технічні, природничі, математичні та педагогічні).

Згідно з проектом державного бюджету на 2017 рік пропонується виділити 1,98 млрд гривень на виплату соцстіпендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів, 2 млрд гривень – виплату академстипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.

Як повідомлялося раніше, проект держбюджету-2017 передбачає збільшення стипендіального фонду на 576 млн гривень – до 5,8 млрд гривень у порівнянні з держбюджетом-2016.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua