Україна планує знизити дефіцит держбюджету до 2,5% ВВП - голова Мінфіну


Україна планує знизити дефіцит держбюджету до 2,5% ВВП - голова Мінфіну

Кабінет міністрів України має намір в найближчі роки продовжити політику по скороченню дефіциту державного бюджету, знизивши його з 3,7% ВВП в 2016 році до 3% ВВП в 2017 році і 2,5% ВВП в 2018 році.

“Це не тільки наші зобов’язання перед міжнародними партнерами, а й правильна прагматична політика, яка дозволяє країні жити за свій рахунок”, – сказав міністр фінансів Олександр Данилюк на презентації проекту держбюджету-2017 Верховній Раді в середу.

Він уточнив, що в 2017 році дефіцит планується в розмірі 77,5 млрд грн.
Згідно з представленими главою Мінфіну даними, в 2018 році намічено скорочення дефіциту до 72 млрд грн. На такому ж абсолютному рівні його планується утримати в 2019 році, однак у відносному вираженні він зменшиться до 2,3% ВВП.

Міністр зазначив, що зростання доходів планується досягти завдяки економічному зростанню, поліпшенню адміністрування та боротьбі зі зловживаннями в податковій і митній сфері, не збільшуючи податковий тиск на бізнес.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua