Балчун розраховує на чергове підвищення тарифів на вантажоперевезення в I кв.-2017


Балчун розраховує на чергове підвищення тарифів на вантажоперевезення в I кв.-2017

ПАТ “Укрзалізниця” розраховує, що чергове підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення відбудеться в першому кварталі 2017 року, повідомив голова ПАТ Войцех Балчун.

“Вантажні тарифи для нас – ключовий елемент стабілізації ситуації в усій компанії. Поточного року, з 30 квітня, підвищилися вантажні тарифи, хоча планувалися два етапи підвищення. Думаю, що наступного року таке підвищення також відбудеться. Ми хочемо, щоб це сталося якнайшвидше – в першому кварталі 2017-го”, – сказав він.

В.Балчун назвав підвищення вантажних тарифів нормальною політикою роботи.

“Це нормальна політика. Якщо ми наше підвищення тарифів порівняємо з рівнем інфляції, то ми навіть не покриваємо цього рівня, тому великий вантаж лягає на нас. У власних ресурсах ми маємо шукати підвищення продуктивності”, – пояснив він.

Як повідомлялося, останнє 15-відсоткове підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення в Україні набуло чинності 30 квітня 2016 року.

Раніше повідомлялося, що, згідно із затвердженим фінансовим планом ПАТ “Укрзалізниця”, тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом усередині країни з 1 травня 2016 року мали бути підвищені на 15%.

“Нам довелося провести зміни у фінансовому плані щодо рівня підвищення тарифів. Минулого року ми розпочинали з підвищення 15% плюс 15%, цього року виходили з одноразовим підвищенням 15%. У результаті дійшли до середньорічного підвищення на 10%, це означає 15-відсоткове підвищення з 1 травня 2016 року”, – повідомляв в. о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

Він зазначав, що в підсумковому фінплані капітальні інвестиції знизилися приблизно до 11 млрд грн, розмір EBITDA становитиме 26 млрд грн.

Фінансовий директор ПАТ Олександр Бужор, у свою чергу, повідомляв, що спочатку планувалися дещо більші суми капітальних інвестицій і значні витрати на ремонти, проте у результаті було погоджено дещо менший план, і “Укрзалізниця” була вимушена скоротити план витрат щодо оновлень і ремонтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua