ЄБРР закликає Раду прийняти закон про НКРЕКП


ЄБРР закликає Раду прийняти закон про НКРЕКП

Європейський банк реконструкції і розвитку закликає Верховну Раду прийняти закон про Національну комісію держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це йдеться в заяві ЄБРР.

“Закон України про регулятора енергетики, який довго розглядається Верховною Радою, вкрай важливий для сектора енергетики та комунальних послуг, а також для приватизації підприємств енергетичної галузі, тому прийняти його потрібно було вже давно”, – йдеться в заяві ЄБРР.

На думку банку, недавнє неприйняття цього законопроекту Радою підриває реформи, довіру інвесторів і вплине на загальну енергетичну незалежність України.

Без цього закону здатність Європейського банку реконструкції та розвитку повною мірою реалізувати проекти в секторі енергетики та комунального господарства, такі необхідні країні, як і раніше буде обмежена.

Як повідомлялося, раніше віце-президент Європейської комісії з питань Енергетичного Союзу Марош Шефчович наголошував на необхідності прийняття Радою законопроектів про НКРЕКП і про ринок електроенергії для того, щоб Єврокомісія надала черговий транш макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua