Більшість українців вважає прикладом зовнішню політику Швейцарії, Польщі та Німеччини – опитування


Більшість українців вважає прикладом зовнішню політику Швейцарії, Польщі та Німеччини – опитування

Абсолютна більшість українців вважає, що зовнішня політика України потребує змін, більше половини (54,1%) бачить її пріоритетом пошук ринків збуту для українських виробників, свідчать результати опитування, проведеного TNS-Україна на замовлення Інституту світової політики.

Разом з тим 30,4% опитаних вважає, що пріоритетом має бути інтеграція в ЄС, 27,9% – інтеграція в НАТО, 26,7% – посилення співпраці з сусідами для протидії російській агресії.

Водночас майже чверть (24,7%) респондентів висловилася за те, що Україна має бути нейтральною, 21,5% опитаних вважають, що пріоритетом України має бути багатовекторна політика. Згідно з опитуванням, 21,7% респондентів вважає за необхідне підвищувати професіоналізм українських дипломатів.

При цьому лише 0,2% опитаних сказали про те, що пріоритети зовнішньої політики України не потребують змін.

Згідно з результатами опитування, більшість українців вважає прикладом зовнішню політику Швейцарії (12,2%), Польщі (11,3%) та Німеччини (11,2%).

На запитання, зовнішня політика якої країни повинна стати прикладом для України, 8,1% опитаних назвали США, 8% – Ізраїль, 7,4% – Великобританію і 6,9% – Канаду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua