Українцям скасували плату за візи до однієї з країн ЄС


Українцям скасували плату за візи до однієї з країн ЄС

Кабінет міністрів України затвердив угоду з Румунією про скасування плати за оформлення довгострокових віз. Про це йдеться в постанові уряду на сайті КМУ.

Положення Угоди передбачають безкоштовне оформлення довгострокових віз, тобто таких, які дають право громадянам України та громадянам Румунії на в’їзд до Румунії або України відповідно до мети оформлення документів, що дають право на перебування або проживання в цих державах на термін понад 90 днів.

Згідно з постановою уряду №617 від 8 вересня, ця угода була розроблена за результатами українсько-румунського переговорного процесу з метою спрощення взаємних поїздок громадян та підписана 6 травня в смт Солотвино (Закарпатська область).

“Зроблено ще один крок на шляху лібералізації візового режиму з країнами ЄС”, – йдеться в поясненні до постанови уряду.

В уряді зазначають, що реалізація положень Угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів в соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Нагадаємо, під час робочої зустрічі міністрів закордонних справ України і Румунії 6 травня було підписано міжурядову угоду про скасування плати за оформлення довгострокових (національних) віз.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua