Україна готова до переговорів з РФ щодо "кредиту Януковича", однак готується до суду в Лондоні – міністр фінансів


Україна готова до переговорів з РФ щодо "кредиту Януковича", однак готується до суду в Лондоні – міністр фінансів

Україна згідно з поточною програмою співпраці з МВФ щодо “добросовісного” проведення переговорів з Росією готова вступити в подальші переговори про можливе вирішення спору по кредиту на 3 млрд дол., отриманого в грудні 2013 року за домовленістю між президентом РФ Володимиром Путіним і тодішнім президентом України Віктором Януковичем.

Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, коментуючи сьогоднішню заяву міністра фінансів Російської Федерації Антона Сілуанова про те, що розгляд позову Росії про борг екс-президента Віктора Януковича почнеться у Високому суді Лондона на початку 2017 року, при цьому Росія готова на досудові домовленості з Україною щодо цього кредиту.

“Незважаючи на те, що Україна в цілому залишається відкритою для можливості мирного врегулювання спору, якщо для цього будуть знайдені прийнятні підстави, Україна впевнена у своїй правовій позиції і зосереджена на підготовці до слухання, запланованого на січень 2017 року”, – зазначив Данилюк.

Міністр нагадав, що позиція України чітко викладена в запереченнях проти позову РФ, поданих Україною 27 травня 2016 року в рамках провадження, яке зараз проходить в англійському суді, і підкреслив, що наша країна неухильно дотримується цієї позиції. “Будь-які такі переговори, які можуть відбутися у відповідний час, наприклад, під час майбутніх зустрічей з МВФ протягом тижня, що починається 3 жовтня 2016 року, жодним чином не заважають позиції України у зазначеному судовому провадженні”, – підкреслив Данилюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua