Україна й США підписали угоду про співпрацю в оборонній сфері


Україна й США підписали угоду про співпрацю в оборонній сфері

Міністри оборони України та США підписали концепцію розвитку співпраці між відомствами обох країн на 5 років.

“Міністри оборони України та США Степан Полторак та Ештон Картер підписали концепцію розвитку партнерства між Міністерством оборони України і Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки на п’ятирічний період”, – йдеться у повідомленні.

Підписання документа відбулося в Лондоні в четвер, 8 вересня.

“Цей документ спрямований на підтримку оборонної реформи України та дасть змогу реалізовувати програми двостороннього співробітництва, передачі військової техніки, матеріально-технічних засобів, надання послуг та підготовки особового складу”, – цитує агенція міністра оборони України.

“Це нова сторінка в історії україно-американських відносин, і писати її ми будемо разом”, – так прокоментував угоду Ештон Картер.

Концепція розвитку партнерства передбачає чотири головні напрями зусиль: зміцнення обороноздатності України, реалізація оборонної реформи з метою створення сучасних збройних сил, удосконалення процесів оборонного планування, заснованого на можливостях та управління оборонними ресурсами з метою формування, підготовки, розвитку та забезпечення військ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua