Страхові компанії в I півріччі розмістили в держсекторі 42% страхових резервів


Страхові компанії в I півріччі розмістили в держсекторі 42% страхових резервів

Страхові компанії України станом на 30 червня 2016 року розмістили в державному секторі (облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), депозити в державних банках) понад 8 млрд грн страхових резервів, або 42% від загального обсягу – 19 млрд грн.

“На сучасному етапі страхові компанії мають певний недолік інструментів інвестування коштів, оскільки, крім обмежень з боку Нацкомфінпослуг, є ще стагнація фондового ринку, нестабільність банківського сектора і консервативна позиція акціонерів”, – повідомив агентству член Нацкомісії з регулювання ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) Олександр Зальотов .

За його словами, понад 40 страховиків стали активно вкладати гроші в державні цінні папери. Тільки за перше півріччя 2016 року внески в державні облігації зросли на 65% і становлять 4,3 млрд грн.

“Відсутність альтернативних напрямків для інвестування тимчасово вільних коштів страховиків може призвести до “перегріву” ринку”, – зазначив О. Зальотов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua